Teknoloji

Sony Stüdyolarında İşten Çıkarmalar Devam Ediyor: Sıra Bungie Takımında

 
Destiny’nin yapımcısı Bungie, işten çıkarmalardan etkilenen son stüdyo olarak karşımıza çıkıyor. Sony Interactive Entertainment ekibi, bu sürümlerin ardından birçok projeyi ve güncellemeyi ertelemek zorunda kaldı.
 
Bungie stüdyosu işten çıkarmalarla dolu
 
 
 
İşten çıkarmaların sayısı şu anda bilinmese de Bloomberg muhabiri Jason Schreier, Bungie CEO’su Pete Parsons ile görüştü. Bu toplantıda, çalışanlarla durumun görüşülmesi amacıyla şirket çapında bir toplantı yapılacağı ortaya çıktı. İşten çıkarmalardan etkilenen çalışanlardan birinin Destiny 2 topluluk yöneticisi ve Bungie eş lideri Liana Ruppert olduğu belirtildi.
 
Bu uzaklaştırmalarla birlikte yeni bir durum ortaya çıktı. Bu bağlamda Bungie, Destiny 2 için geliştirdiği genişleme paketi The Final Shape’i ertelemek zorunda kaldı. Olaylar bununla bitmedi; Ek paketin yanı sıra bir sonraki bağımsız oyun olan Marathon’un da ertelendiği bildirildi.
 
Öte yandan geçtiğimiz hafta Sony, Dreams ve LittleBigPlanet’in geliştiricisi Media Molecule stüdyosunu işten çıkarmayı planladığını açıklamıştı.

mazgirt-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu