Haber

Samsun’da Şiddetli Yağış Ev ve İşyerlerini Su Bastırdı

MEHMET REBİİ ÖZDEMİR

Samsun Gece yarısı başlayan şiddetli yağış birçok ev ve iş yerini su altında bıraktı. Bazı yollarda çökmeler meydana geldi ve araçlar su altında kaldı.

Samsun Bugün şiddetli yağış nedeniyle birçok konut ve iş yeri sular altında kalırken, arabalar da sular altında kaldı. Geçtiğimiz aylarda yaşanan yağışlarda iş yeri hasar görürken, kanalizasyon giderleri onarıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı SASKİ’ye defalarca başvurduğunu ancak sonuç alamadığını söyleyen Mehmet Koç, bugünkü yoğun yağışta da aynı şeyi yaşadığını belirtti. Koç’un açıklaması şöyle:

“MİLLET BU İŞKENCEYİ YAŞAMASIN”

“Bakın yağmur borusundan bir damla bile su gelmiyor. Ama bahçemden hala su geliyor. Bunu nasıl açıklayacaksınız? Sizin işiniz dilekçeleri, verdiğimiz dilekçeleri iptal etmek ama şimdi başladık.” Bu dilekçelerin kişisel bazda yapıldığını hissediyorum.Daha önce Mustafa Demir’indim, önceki seçimde rakibiydim.DSP’den büyükşehir belediyesi başkan adayıydım.Adımızı gördüğü için buraya insan göndermiyor. .Yapamayacaksan neden bu işe geçtin? Kolay iş, buradan giden ana boruyu açamıyorsan belediye koltuğuna oturma kardeşim. Bu millete bu eziyeti yaşatmayın, “Sanayi başka, Samsun’un diğer sokakları başka, bu nasıl kanalizasyon? Bu nasıl bir iş?”

Kaynak: ANKA/Ömür

haber-golyaka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu