İş

Pursaklar Belediyesi 8 Ayda 30 İş Toplantısı Düzenledi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Pursaklar Belediyesi, istihdama katkı sağlamak ve nitelikli iş gücü yaratmak amacıyla 8 ayda 30 iş toplantısı düzenledi.

Pursaklar Belediyesi, Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı İstihdam Dairesi aracılığıyla 8 ayda 30 iş toplantısı düzenleyerek iş arayanlarla işverenleri bir araya getirdi. Gıdadan dokumaya, sağlıktan otomotiv sanayine kadar farklı iş kollarında hizmet veren esnaf, firmalar ve büyük ölçekli fabrikalar, toplantılarla binlerce vatandaşın iş bulmasına aracılık etti.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, iş arayan her vatandaşın kendine en uygun işi bulabilmesi için her hafta en az bir iş arayan ve patron toplantısı düzenlediklerini belirterek, “Esnaf ve firmalarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Hemşerilerimizin iş sahibi olabilmesi, en önemli hedefimiz vatandaşlarımızın bile işsiz kalmasının önüne geçmektir. Esnaflarımızla sürekli iletişim halinde olmaya, meslek sahibi olsun olmasın ilçe sakinlerimize yeni iş imkanları sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Pursaklar Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantılarda iş arayanlar firmalarla buluşarak bilgi aldı. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu