Ekonomi

Param tüm Paycore’u satın alıyor

Finansal teknoloji şirketi Paycore, 400’den fazla çalışanı ile 250’den fazla banka, finans kuruluşu, telekom operatörü ve uluslararası şirkete teknoloji altyapısı ve finansal yazılım çözümleri sağlıyor.

Şirketin 30’dan fazla ülkeye teknoloji ihraç ettiğini de eklemekte fayda var. PayCore, ülkemizdeki büyük bankaların yanı sıra e-para kuruluşları ve ödeme kuruluşlarının ödeme sistemi altyapılarının temelini oluştururken, Ocean çalışmasıyla yılda 3 milyardan fazla ödeme sürecini tamamlıyor.

Paycore, İstanbul’daki geliştirme ve operasyon merkezlerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Dubai ve İngiltere’de hizmet vermektedir. 22 yıllık tecrübesiyle kritik ödeme süreçlerinin yönetiminde önemli kart şemalarının global hizmet sağlayıcısı olan Paycore, İstanbul’daki geliştirme ve operasyon merkezlerinin yanı sıra ABD, Dubai ve İngiltere’de hizmet veriyor.

Ödeme dünyasının gelişiminde öncü olan Param, agresif büyüme stratejisinin yapı taşlarından biri olan Artwork and Technology’deki sahipliğini Paycore’u satın alarak hızlandırdı. Param, 2023 yılı bitmeden Türkiye fintech dönüşümü için heyecan yaratacak daha değerli gelişmeleri paylaşacağını belirtiyor. Güçlü finansal yapısı ve yabancı ortaklarıyla yakaladığı yüksek başarı ivmesi ile uluslararası yatırımcıların ilgisini çeken Param, küresel pazarda büyümek için PayCore’u destekleyecek ve güçlendirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu