Yaşam

Ömer 10. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Ömer Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin sevilen dizilerinden Ömer dün akşam 10. bölümüyle ekrana geldi. OGM Pictures imzasıyla ekrana gelen Ömer dizisinin başrollerini Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Barış Falay paylaşıyor. Cem Karcı’nın yönettiği, Gülizar Irmak’ın Shtisel dizisinden uyarladığı Ömer dizisi yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ömer son bölüm tek parça tam ekran izle…

Ömer son bölümde; Tahir, restoranda Nisa’yı görünce öfkeden deliye döner ve suçu Gamze’ye yükler. Aynı şekilde durumun bu boyuta gelmesine izin verdiği için Gamze’ye kızan bir diğer isim de Ömer olur.

Gamze ise Nisa’nın kendisine söylediği gerçeği Ömer’e söyleyemediği ve bunu saklamak zorunda kaldığı için zihinlerini açacaktır.

Hakan’ın yanından ayrılmasının ardından ailesine durumunu açıklayamayan Nisa, onların gözündeki tüm güveni kaybetmenin acısıyla sarsılır. Tahir, Nisa’nın Gamze’den uzak durmasını ister. Nisa’ya taşınmayı teklif eder.

Tüm olayların ortasında Ömer, Süreyya’ya haksızlık ettiğini anlar. Onun kalbini kazanmak için harekete geçen Ömer, kendisini gelinlik provasında bulur.

Evlilik heyecanını doyasıya yaşayan Süreyya’nın bu heyecanı Tuna’dan gelen haberle yıkılacaktır. Her zaman Gamze’yi seçen Ömer, Süreyya’yı önemli bir kararın eşiğine sürükleyecektir.

Ömer Son Bölümde Neler Oldu?

Ömer ve Gamze son kez karşılaşırlar ve ne kadar acı çekseler de yollarına devam etmeye karar verirler. Her şeyden habersiz Ömer’le mutlu bir evliliğe sahip olmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olan Süreyya, nişanlısının hayatında ikinci plana atıldığını hissettiği için kırılır.

Nisa maddi yükünü babasına ve kardeşlerine belli etmemeye çalışsa da Reşat bir şeylerin yolunda gitmediğini çoktan anlamıştır. Gamze, tahlil arayan Nisa’ya yardım eli uzatır.

Gamze’yi kalbinden söküp atmak isteyen Ömer, Süreyya ile çıktığı yolda emin adımlarla ilerlerken Reşat’ın desteğini de arkasına alır. Yollarına ayrılmaya karar veren Ömer ve Gamze’nin yolları beklenmedik bir şekilde yeniden kesişince bu sefer yaşananlar en safların bile hayatını çekilmez kılacaktır.

Ömer 10. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

ÖMER SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

habernarlidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu