Yaşam

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filmi Vizyonda

8 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanan filmin yönetmenliğini Ali Ayyıldız üstleniyor, senaryosunu Ali Ayyıldız, Lütfi Albayrak ve Sezgin Irmak yazıyor, unutulmaz sanatçıyı ise başarılı oyuncu Burak Sevinç canlandırıyor.

OKYANUSLARI AKVARYUMA SIĞDIRAN AŞK ADAMI MURAT GÖĞEBAKAN’IN HAYATI SİNEMA EKRANINA GELİYOR

‘Sana Aşığım’ ve ‘Vurgunum’ şarkılarıyla milyonların kalbini kazanan Murat Göğebakan’ın hayat yolculuğu sinema izleyicisini derinden etkileyecek.

Yaşadığı tüm engellere rağmen başını dik tutma mücadelesinin, hastalığının ve derin yara aldığı aldanmanın hikayesi, müzik mesleğiyle harmanlanarak beyazperdeye aktarılacak.

KANSER OLDUM AMA İHANETİ YENMEDİM…

Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç’e Tuvana Türkay ve Hande Soral eşlik ederken, filmin oyuncu kadrosunda Merve Kansu, Necmi Yapan, Feride Çetin, Levent Tülek, Durukan Çelikkaya, Faruk Pakiş, Güney Kılınç yer alıyor.

Sanatçının hayatındaki dönüm noktalarını ve hayata tutunma mücadelesini gözler önüne serecek olan filmin en dokunaklı yanı ise “Kanseri yendim ama ihaneti yenemedim” sözleriyle anlatılıyor.

Kral FM sponsorluğunda gerçekleşen film, milyonların gönlündeki yeri hiç azalmayan, adı her zaman ‘aşk’la anılan Göğebakan’ın hayata tutunmasının, müzikal başarı yolculuğunun ve kariyerinin hikâyesini anlatacak. aşkla denemeler.

‘Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı’ 8 Aralık’ta sinemalarda.

YouTube video oynatıcısı”>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu