Teknoloji

Mark Zuckerberg, Elon Musk’ı Dövüşmeye Dönmediği İçin Suçladı

Son birkaç ay, işveren X (Twitter) Elon Muskve Meta’nın işvereni kaydeden Mark Zuckerberg Ortada çıkması gereken kavga ve bu kavga ile ilgili haberlerle çok zaman geçirdik. Geriye dönüp baktığınızda anlamlandırmak sorun olsa da bir noktada hepimiz ” şimdi bırak gitsin” demeye başladık.

Çünkü bu ikisinden biri her adım attığında obur susuyordu. Dövüş için en yeni Mark Zuckerberg 26 Ağustos uygun olduğunu söyledi. Fakat Elon Musk’tan şimdi cevap yok. Bir süre sonra Zuckerberg “aynı bizim gibi” dedi. bence bu kavga olmaz” moduna girdi.

“Sporu ciddiye alan insanlarla devam edeceğim”

Zuckerberg açıklamasını Threads üzerinden yaptı. Çeviri şu şekildedir:

Sanırım hepimiz Elon’un önemli olmadığı ve ileriye bakmamız gerektiği konusunda hemfikir olabiliriz. Gerçek bir randevu teklif ettim. Dana Beyaz hayır kurumu için adil bir eşleşme yapmayı teklif etmişti. Elon rastgele bir tarihi onaylamadı, daha sonra ameliyat olması gerektiğini söyledi ve şimdi benim arka bahçemde bir arka bahçesi var. pratik yapmak istiyor . Elon bir randevu ve gerçek bir olay düşünüyorsa bana nasıl ulaşacağını biliyor. Aksi takdirde, ileriye bakma zamanı. spor ciddiye alan insanlarlaMaçlara odaklanacağım.

Zuckerberg’in açıklamasına bakınca katılmamak elde değil. Sıradan sağlık sorunları varsa Elon Musk’ın böyle bir işe girmesi elbette saçma olur. Kim bilir belki Elon çıkıp tarih ve yer gösterir. Ancak bu gerçekleşmezse Elon Musk ile Mark Zuckerberg arasındaki kafes dövüşü rafa kaldırılabilir. fikirlerin neler

haber-susuz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu