Yaşam

Kızılcık Şerbeti canlı izle! Show TV Kızılcık Şerbeti 18.bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Show TV 10 Mart’ı canlı izle!

Kızılcık Şerbeti Altın Sinema imzalı, ilk bölümü 28 Ekim 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın yaptığı, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dram Türk televizyon dizisidir. Kızılcık Şerbeti canlı izle! 10 Mart Show TV Kızılcık Şerbeti 18. bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Canlı TV izle!

KIZILCIK ŞERBETİ CANLI NEREDE İZLENİR?

Diziyi hem TV’de hem de Show TV’nin resmi internet sitesinde izleyebilirsiniz.

TAÇ ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti’nin 17. Bölümünde; İmamın Nursema’yı ailesinin zorlamasıyla nikah kıyması Umut’u üzmüştür. Onu sakinleştirmek Alev’e kalsa da özellikle Abdullah’ın bu işe onay vermesi onu da büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Fatih’in Nursema ile gönülsüz evliliğini normalleştirmesi, doğa ve Fatih cephesinde yeni bir gerilim yaratmıştır. Evde bu konuda sesini yükselten ve Nursema’nın yanında olan tek kişi Doğa’dır. Tabiat bununla yetinmeyecek ve imam nikahının iptali için harekete geçecektir. haberler Eve neşe getirecek. Nilay yıllardır umduğu hayalini gerçekleştirmiştir, hamiledir. Kıvılcım ve Ömer’in birlikte olduğunu öğrenen Kayhan’ın tepkisi Ömer tarafından hemen ortadan kaldırılır. boyutu taşınacaktır.

ÇITIR ŞERBE KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), boşandıktan sonra sebat etmiş ve iki kızını inandığı bedeller doğrultusunda büyütmüştür. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) artık liseye giderken, büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek dileği çocuklarının gelecekte başarılı ve mutlu olduğunu görmektir.

TAÇ ŞERBET DÖKÜMÜ

barış kılıcı

Evrim Alasia

Settar Tanrıöğen

Sıla Türkoğlu

Sibel Taşçıoğlu

Doğukan Güngör

Müjde Uzmanı

habergokcebey.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu