Haber

Kayseri Büyükşehir’den personele eğitim

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından makul aralıklarla düzenlenen eğitim seminerleri devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Eğitim Ünitesi ve Sivil Savunma Uzmanlığı tarafından işçiye ‘yangın, deprem ve trafik kazaları’ eğitimi verildi.

Gerçekleştirilen yangın, sarsıntı ve trafik kazaları eğitimine Bilgi Süreç Daire Lideri Emre Yaylagül, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Lideri Oğuzhan Postallı, Sivil Savunma Uzmanı Mehmet Karakaş ile belediye çalışanı katıldı.

DEPREMDEN YANGINA, TRAFİK KAZASINDAN TEDBİRLERE KADAR PEK ÇOK BAHİSTE BİLGİLENDİRME

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Eğitim Ünitesi yetkilileri tarafından gerçekleştirilen sunumda Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Afet Uyum ve Planlama Amiri Orhan Canpolat, Türkiye’deki sarsıntı fay çizgisi ve zelzelede alınacak tedbirlere ait bilgiler verirken, eğitimde Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Eğitim ve Halkla Bağlar Amiri Güney Odabaşı tarafından ise yangın cinsleri, yangınla çaba ve alınacak tedbirler ile trafik kazaları durumlarında yapılacaklar detayları ile iştirakçilere anlatıldı.

HAYATİ TAVSİYELERDE BULUNULDU

Gerçekleştirilen yangın, zelzele ve trafik kazaları eğitiminde kelam konusu tehlike durumlarında hayatta kalabilmek için hayati tavsiyelerde bulunulurken, olay durumunda ise tehlikenin boyutlarının büyümemesi için alınacak tedbirler husus edinildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu