Haber

Katil Netanyahu darbeyi en yakınındakilerden yedi! Toplantı boyunca birlik mesajı vermeye çalışırken yalnız kaldı

Gazze Binlerce Filistinliyi tereddüt etmeden katleden katil İsrail’e tepkiler çığ gibi büyürken, dün Başbakan Binyamin Netanyahu’nun basın toplantısında dikkat çeken bir olay yaşandı. Savunma Bakanı Yoav Gallant ve Bakan Benny Gantz’ı da yanına alarak birlik deklarasyonu yapmak isteyen Netanyahu’nun, toplantı boyunca iki bakan tarafından yalnız bırakıldığı görüntüler büyük ses getirdi.

ORTAK BASIN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Başbakan Benjamin Netanyahu, Savunma Bakanı Yoav Gallant ve Bakan Benny Gantz ortak basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İSRAİL GÜNDEMİNE İLK SIRADA GİRDİ

Netanyahu, bakanları da yanına alıp birlik deklarasyonu yapmak istedi ancak ortaya çıkan durum kısa sürede İsrail’in gündeminin birinci önceliği haline geldi.

İKİ BAKAN NETANYAHU’YU TOPLANTIDA YALNIZ BIRAKTI

Toplantı sırasında kameraya kaydedilen bir karede Netanyahu’nun yalnız kaldığı ve bakanların kendi aralarında konuştuğu görüldü. The Jerusalem Post, bu görüntüleri “Tek başına Netanyahu, Gallant ve Gantz bir arada: Bin kelimeye bedel bir resim” başlığıyla okurlarının beğenisine sundu. Haberde şu ifadelere yer verildi: “Netanyahu, Gallant ve Gantz ortak basın toplantısı düzenledi ancak üçlünün özel fotoğrafı yerine tuhaf bir durum ortaya çıktı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu