Haber

Kastamonu’da Uyuşturucu Operasyonu: Otobüste Yakalanan Kişi

İstanbul’dan aldığı uyuşturucuyu Kastamonu’ya getirmek isteyen kişi, otobüste koltuğunun altına sakladığı uyuşturucuyla yakalandı.

Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu kaçakçılarına tolerans göstermiyor. Edinilen bilgiye göre, yapılan çalışmalar sonucunda kent merkezinde yaşayan ED ve GD isimli kişilerin evlerinde arama yapan gruplar, 125 gram bitkisel esrar, saksıda yetişen 52 kök kenevir bitkisi ve 50 adet silah fişeği ele geçirdi. . Olayla ilgili olarak 2 kişi de gözaltına alındı.

Pınarbaşı ilçesinde ise MK isimli şahsın İstanbul’dan pazara bitkisel esrar getireceği bilgisinin alınması üzerine ekipler harekete geçti. Ekipler, şahsın İstanbul’dan Kastamonu’ya geleceğini bildiği otobüste arama yaptı. Otobüste şahsın oturduğu koltuğun altına gizlenmiş 103 gram bitkisel esrar ele geçirildi. Olaya karışan kişi gözaltına alındı.

Cide ilçesinde yol denetimi sırasında AY ve MY isimli kişilerin şüphe üzerine üstleri arandı. Aramalarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. Ayrıca 2 kişi gözaltına alındı. – KASTAMONU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu