Haber

Gaziantep’te hayırsever Deniz aileden rehabilitasyon merkezi

Gaziantep Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve hayırsever Ahmet Deniz ortasında “İleri Yaş Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi” protokolü imzalandı.

Valilikten yapılan açıklamaya nazaran, Valilik fuaye alanında düzenlenen protokolde konuşan Vali Davut Gül, nüfus yaşlandıkça kimi gereksinimlerin da ortaya çıktığını belirtti.

Büyükşehir Belediyesinin Gaziantepli vatandaşlar için doğumdan mevte kadar çeşitli yatırımlar yaptığını tabir eden Gül, “İnşallah Büyükşehir Belediyemiz ve Ahmet Deniz ağabeyimizin desteğiyle parmakla gösterilecek bir iş ortaya çıkacak. Allah’tan hayırlı olmasını temenni ediyorum.” sözlerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin ise 25 Aralık’ta “Şehre Değer Katanlar” ödülünü Ahmet Deniz’e vereceklerini belirtti.

Yaşlıların gereksinim duydukları sıhhat hizmetlerini verebilecek ve onların toplumsallaşmalarına vesile olacak bir tesise muhtaçlıklarının olduğunu lisana getiren Şahin, “Sağ olsun Ahmet Deniz ağabeyimiz bu tesisi yapma görevini üstlendi. Tesis bittiğinde Türkiye’nin ve dünyanın en büyük İleri Yaş Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olacak. Ahmet Deniz abimize çok teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Hayırsever Ahmet Deniz ise dayanak verenlere teşekkür etti.

Konuşmaların akabinde imzalar atıldı ve hayırsever Ahmet Deniz’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu