Haber

G-Loot VALORANT Clash turnuvasının şampiyonu cNed’li NAVI oldu

G-Loot VALORANT Clash turnuvasında Türk takımı Parla Esports ile Ukrayna grubu Natus Vincere karşı karşıya geldi. 50 bin dolar havuz ödüllü turnuvanın şampiyonu Mehmet Yağız “cNed” İpek’li Natus Vincere oldu.

G-LOOT VALORANT CLASH ŞAMPİYONU NAVI

27 Kasım Pazar günü oynanan G-Loot VALORANT Clash turnuvasının Büyük Final karşılaşmasında Natus Vincere, Parla Esports’u 3-2 mağlup ederek 18 bin dolarlık birincilik mükafatını alırken kupanın da sahibi oldu.

CNED FİNALDE DEVLEŞTİ

Çekişmeli geçen Büyük Final’de cNed, toplamda 107 öldürme, 74 vefat ve 12 asist ile maça damga vurmayı başardı. Mehmet Yağız “cNed” İpek’in 5 haritadaki ortalama çatışma skoru ise 288 oldu.

PARLA ESPORTS – NATUS VINCERE ÖZETİ

Büyük Final müsabakasında birinci harita Haven seçilirken Parla Esports 13-6 skor ile 1-0 öne geçti. İkinci harita Pearl’de skoru eşitleyen NAVI, 13-7 kazandı ve durum 1-1 oldu. Finalin üçünü karşılaşmasında Parla Esports’u 13-2’lik skor ile ezen NAVI, durumu 2-1’e getirdi. Icebox’ta oynanan dördüncü maçı ise bırakmayan Parla Esports, 13-11 skor ile eşitliği getirdi. Karşılaşmanın son maçı Breeze haritasında oynanırken NAVI, 13-7’lik skor ile kazandı ve G-Loot VALORANT Clash turnuvasının şampiyonu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu