Haber

Çukurova’nın Sultanları bu sezon daha iddialı

Yeni dönem hazırlıklarına ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla başlayan Çukurova Belediyesi SK Kadın Voleybol takımı, yeni döneme odaklandı.

Takımın antrenmanını izleyen Çukurova Belediye Başkanı ve kulüp onursal başkanı Soner Çetin, hem oyunculara olan güvenini dile getirdi hem de baklava ikram etti.

Antrenmanı bir süre ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda izleyen lider Soner Çetin, iki gün önce top başı oyuncularıyla bir araya gelerek yeni takıma katılan teknik heyet ve teknik heyetten oyunculara ‘hoş geldiniz’ dedi.

Gruba seslenen Başkan Soner Çetin, “Size inanıyoruz, size güveniyoruz. Bu yıl çok daha hırslı bir ekip oluşturduk. Geçen sene grubumuz da çok iddialı bir takımdı ama bazı talihsizlikler yüzünden Avrupa’ya gidemedik. Bu yıl başarılı olacağına inanıyorum. Başarınız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Başantrenörümüz Mustafa Umut Uysal ile bunu başaracaksınız. Kulübümüz kurumsallaşma yolunda hızla ilerliyor. Adana halkının da bu takımdan büyük beklentileri var. Adana’da büyük bir voleybol seyircisi var ve siz başardıkça bu ilgi artacaktır. Hep dolu salonlarda oynadık. Umarım başarılı olursunuz” dedi.

Başkan Soner Çetin konuşmasının ardından oyunculara baklava ikram etti, başarılar diledi ve heyet ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kirikhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu