Haber

Akşener’in İkinci Seçim Videosunda Neler Var?

İYİ Parti Lideri Meral Akşener partisinin 2023 seçimleri için başlattığı lider temas kampanyasının ikinci görselini sosyal medya hesabından paylaştı. Videoda Berat Albayrak ve Nureddin Nebati’nin tepkisel açıklamaları, Erdoğan’ın Esad ve Sisi’ye karşı değişen tavrı ve ANKAPARK yer aldı.

Akşener seçimin ikinci görüntülerini paylaştı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından “Adalet, Ciddiyet, Samimiyet, Merhamet, Cesaret, Millet, Başbakan” vurgusu yaparak partisinin 2023 seçimleri için başlattığı lider bağlama kampanyasının ikinci görselini paylaştı.

Akşener görseli, Akıldan ve bilimden nasibini alamayan, dediğini ve söylediğini asla sandıkta tutmayan bu vurdumduymaz yönetim anlayışını milletimizle birlikte değiştireceğiz. Çünkü ciddiyet devlete yakışır.mesajla paylaştı.

işte o video

Berat Albayrak ve Nureddin Nebati rol aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’deki bazı bakanlarının açıklamalarına ve Akşener’in tepkilerine yer verilen görüntüde Akşener’in ‘Devlete ciddiyet, millete hürriyet bizimle gelecek’ sözleri yer aldı.

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak; Akşener’in “Dolar 10 lira, 25 lira olacak, şu olsun, bu olsun, çok bekleyeceksiniz” sözleriyle yaptığı görüntü; “Ekonomi PowerPoint sunumlarıyla değil; Yatırım ve üretimle yükselir. Bak bu önemli” dedi.

Albayrak’ın sosyal medyadan istifası da videoda yer alıyor; Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Gözüme bakar mısınız? Ne görüyorsun?” kelimeler yer aldı.

Erdoğan’ın değişen Esad ve Sisi tavrına vurgu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’a karşı değişen tavrına da yer verilen videoda, “Sayın Erdoğan, sınırı geçemiyorsanız, akılcı olamıyorsanız ben Suriye’ye gitmeye, Esad’la ve Türkiye’yle görüşmeye hazırım. bu problemi çöz”.

Erdoğan, “31 Mart seçimlerinde Sisi mi diyeceğiz? Binali Yıldırım mı diyelim?” Sözleriyle devam eden görüntüde, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile Erdoğan’ın Katar’da düzenlenen Dünya Kupası açılış töreninde el sıkışması yer aldı. Akşener’in; “Görünüşe göre Sayın Erdoğan seçimini Binali Bey’e değil Sisi’ye kullanmaya karar vermiş. Rabia, Rabia tabelasıyla dolaşırken Sisi’ye elini kaptırdı ve Esma’nın Katar’daki namusunu bırakıp buraya geldi.

ANKAPARK tepkisi

Melih Gökçek döneminde Ankara’da düzenlenen ve 801 milyon dolara mal olan ANKAPARK’ın açılışında konuşan Erdoğan; Ankara’nın marka değerini yükselteceğine inandığım bu önemli projenin hayata geçmesinde emeği geçen tüm kardeşlerime hayırlı olmasını diliyorum.”

Video Akşener’in ANKAPARK’ı, Türkiye’de bugüne kadar işlenen onca yolsuzluğun, israfın, israfın somut hali bu. Burada bilim yok, burada sebep yok. Çok ciddi bir ‘cebinden alıp bu cebe koy’ tepkisiyle bitti.

haberfoca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu